بازدید: 21367 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 320
 • عرض بنا عرض بنا : 10.55
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 158.91
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 161.17
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

نقشه ویلا دوبلکس استخردار که از پر و خالی کردن یک حجم مکعبی شکل به وجود آمده. در قسمت نما، باکس بیرون زده تیره رنگ، متفاوت با بخش های دیگر نما شده است. در قسمت بیرون زدگی که دارای پنجره ای بلند و عریض می باشد، تراسی نیمه باز وجود داشته که از نور مستقیم خورشید برخوردار بوده و برای دورهمی های خانوادگی می توان از آن استفاده کرد. تیرگی متریال این بخش تاکیدی بر زیبایی فضای تراس می باشد. در این نقشه ویلا دوبلکس استخردار، تراس های زیبا و دلبازی در هر طبقه طراحی شده که ارتباط انسان با محیط بیرون از طریق این تراسها صوت میگیرد. در این پلان ویلا استخردار در قسمت ورودی، یک فرورفتگی ایجاد شده که باعث القای حس دعوت کنندگی به افراد می شود. همینطور در ابتدای ورودی پلان، فضای فیلتری که در آن کمد کفش و لباس طراحی شده برای ورود و خروج از خانه به ساکنین خدمات میدهد. باکس پله نیز در ابتدای ورودی نقشه ویلا قرارگرفته. در زیر باکس پله سرویس قرار دارد که از فضای عمومی مخفی شده و خواب مهمان نیز به صورت مستر طراحی شده که یک فضای خواب ایده آل ایجاد کرده است. طراحی سالن این نقشه ویلا دوبلکس استخردار دارای دو فضای نشیمن خصوصی و عمومی می باشد. روبروی فضای پذیرایی، غذاخوری جانمایی شده که در کنارش آشپزخانه به صورت خطی طراحی شده. در پلان طبقه همکف، نشیمن و پذیرایی با نورگیری مطلوب به زیبایی طراحی شده اند. طبقه اول( دوبلکس) شامل فضای خصوصی بوده و دارای سه خواب می باشد که همگی مستر طراحی شده اند. در طبقه اول این خانه دوبلکس استخردار، وجود وید باعث نوردهی به فضای این طبقه و طبقه همکف می شود. همچنین باعث تفکیک فضایی اتاق خواب والدین و دو خواب دیگر شده است. در قسمت خواب والدین، تراسی قرار داده شده که می توان برای گذران اوقات از آن استفاده کرد، این تراس نور مستقیم خورشید را نیز به فضای درون خواب هدایت می کند. نشیمنی خصوصی نیز در این طبقه به دور از شلوغی فضای عمومی طراحی شده. همچنین در طبقه بام این ویلا مدرن دوبلکس، استخری روباز به منظور گذراندن اوقات فراغت برای ساکنین، در نظرگرفته شده است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,012 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan