موارد جستجوی پروژه های نماپلان را انتخاب کنید

نتایج جستجو

نتایج جستجو

1

ویلاهای تریبلکس ساختمانهای 3 طبقه ای هستند که از طریق باکس پله از فضای داخلی طبقات باهم در ارتباط هستند. بطور عام در طبقه همکف فضاهای تاسیساتی و تفریحی مانند استخر، اتاق ورزش، اتاق بازی، انبار و نشیمن عمومی و ازاین دست فضاها طراحی میشود. در طبقه اول فضاهای عمومی خانه مانند آشپزخانه، نشیمن عمومی، نشیمن خصوصی، اتاق خواب (مهمان)، حمام و سرویس بهداشتی در نظر گرفته میشود.در طبقه دوم هم فضای خصوصی مانند یک نشیمن خصوصی، اتاق خواب ها، حمام وسرویس بهداشتی. اما خیلی از افراد هستند که با توجه به نیازهایشان خواسته های متفاوتی دارند که روابط فضایی ویلاهای تریبلکس را برهم میزنند. به عنوال مثال ویلای تریبلکس روی پیلوت، یا اینکه ویلای تریبلکس که زیر زمین هم داشته باشد، یا ویلای تریبلکس که روف گاردن و شاه نشین در پشت بام داشته باشد. ازین دست خواسته ها که پروژه های هر فرد شخصی سازی میشود. سبک های طراحی ویلاهای تریبلکس هم مانند بقیه بطور عام به مدرن و کلاسیک تقسیم بندی میشوند.

دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,013 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan