بازدید: 9598 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 481.37
 • عرض بنا عرض بنا : 17.80
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 191.11
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 191.11
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 99.15
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلا تریبلکس با نمای مدرن

طول زیاد ساختمان زیبایی آن را دوچندان کرده است. به دلیل سبک طراحی متفاوت ویلا، اینطور به نظر می رسد  گویی ساختمان از 3 حجم مجزا تشکیل شده و این حس به دلیل کشیدگی و بیرون زدگی طبقه اول می‌باشد. ساختمان از متریال‌های شیشه، سیمان و سنگ تشکیل شده و طبقه اول که گویی نقطه ثقل ویلا می‌باشد با رنگ تیره سنگ تاکیدی بر این فضا شده است. استفاده از شیشه دور تا دور ویلا با ایجاد نور طبیعی و روشن شدن فضای داخل ویلا باعث بزرگتر دیده شدن متراژ شده است. همچنین دید گسترده‌ای به محیط اطراف دارد. همانطور که از نمای بیرونی ساختمان پیداست با چند پله به ایوان دورتادور ویلا راه پیدا می‌کنیم. از درب شیشه ای که عبور کنیم به فضای دلباز نشیمن می‌رسیم که نور فوق العاده دلچسب آن ( از پنجره های سرتاسری) فضای این بخش را روشن کرده است. آشپزخانه نیز نزدیک به ورودی طراحی شده و از نور طبیعی بهره می‌برد.

به قسمت انتهایی این طبقه می‌رویم، اتاق خواب مهمان به صورت مستر تعبیه شده که از چشم انداز زیبایی برخوردار است. طراحی و جانمایی سرویس بهداشتی باعث شده باکس پله از دید خارج شود. از پلکان به طبقه اول می‌رسیم  و برای روشنایی این طبقه پنجره های سرتاسری در نظر گرفته شده که نور خورشید به درون آن می‌تابد. طبقه اول به فضاهای خصوصی اختصاص داده شده و همچنین برای گذراندن وقت و استراحت افراد خانه نشیمنی ساکت و آرام در پلان این طبقه جانمایی شده است. برای رفاه حال افراد، آشپزخانه‌ای دنج هم در نظر گرفته شده است. ویلا دارای تناسبات خوبی بوده و تمامی فضاها از ابعاد و اندازه استانداردی برخوردار هستند. در این طبقه 3 خواب مستر طراحی شده است. دو خواب دارای تراسی با چشم انداز گسترده بهره‌مند هستند که محیط آرامبخشی را برای افراد ایجاد کرده است. پلکان را که ادامه دهیم و به طبقه دوم برسیم وارد شاه نشین ویلا می‌شویم که فضای گسترده‌ای با دو دست مبل برای گذران اوقات فراغت و پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته شده است. این طبقه به تراسی وسیع و با متراژ زیاد دسترسی دارد که نه تنها از زیبایی محیط اطراف ویلا بهره می‌برد بلکه این زیبایی و شکوه را برای این طبقه از ساختمان نیز ایجاد کرده است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +927,969 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan