بازدید: 5952 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : همکف
 • متراژ کل متراژ کل : 170
 • عرض بنا عرض بنا : 16.40
 • تعداد خواب تعداد خواب : 3
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی خانه ویلایی (کلبه) با سبک نئوکلاسیک.

این ساختمان مینیمال و ساده بوده که همین نداشتن تجملات به جذابیت نما افزوده است. به کارگیری سرستون‌های کلاسیک ساده در کنار سادگی سبک مدرن ترکیب زیبایی را به وجود آورده اند. طراح با به کارگیری پنجره‌های سقف تا کفی به شفافیت وسبکی نمای ویلا تاکید کرده است. متریال‌های اصلی این ویلا سنگ و شیشه بوده و شفافیت شیشه، از صلب بودن نما کاسته است. سقف این خانه شیبدار و از سفال رنگ تیره استفاده شده و به همین دلیل این ساختمان در مناطق شمالی کشور و در آب و هوای معتدل و مرطوب قابل اجرا می‌باشد. ورودی ویلا با فرورفتگی درب ورودی و ایجاد پیش آمدگی تعریف شده است. پلان داخلی ساختمان دارای ترکیب و چیدمان بسیار مناسب و زیبا می‌باشد. خانه به صورت همکف طراحی شده و طراح توانسته به خوبی فضاهای عمومی و خصوصی را از یک‌دیگر تفکیک کند.

پلان قسمت عمومی ویلا به صورت آزاد بوده و فضاها توسط محل قرارگیری مبلمان تعریف شده‌اند. نشیمنی بزرگ در سمت راست ورودی و رو به حیاط زیبای خانه جانمایی شده است. در مجاور نشیمن میز غذاخوری جای گرفته که به وسیله آن دو فضای نشیمن خصوصی به همراه تلویزیون و پذیرایی مهمان از یک دیگر مجزا شده است. آشپزخانه با قرارگیری در گوشه پلان، مشرف به این فضاها بوده و مطبخی نقلی و دنج این قسمت از ویلا را به بخشی کارآمد تبدیل کرده است. در صورت نیاز از پشت خانه نیز می‌توانیم به مطبخ دسترسی داشته باشیم. بخش خصوصی این ویلا شامل سه خواب بوده؛ یک خواب مستر برای والدین که دارای نورگیر از دو ضلع اتاق بوده و از دیگر مزیت‌های آن ورودی مجزا ودسترسی به پشت خانه می‌باشد. دو خواب دیگر نیز به گونه ای متفاوت طراحی شده‌اند به این صورت که با پلکانی دکوراتیو از داخل اتاق خواب به زیر شیروانی دسترسی داریم. از نظر روابط فضایی در معماری، فضاها در کلیت پلان، جایگذاری مناسبی دارند.

به هنگام سفارش سازی می‌توانید در قسمت تغییرات و در تمامی پکیج های طراحی، تغییرات جزئی و کلی را اعمال کنید.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +927,964 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan