بازدید: 4894 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 463
 • عرض بنا عرض بنا : 8.40
 • تعداد خواب تعداد خواب : 2
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 123.5
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 128
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 82
 • متراژ پیلوت متراژ پیلوت : 147
 • پیلوت پیلوت : دارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

نقشه ویلا کلاسیک باشکوه.طراحي نمای این ساختمان با عظمت و پر ابهت از کلیسای فلورانس روم باستان الهام گرفته شده که تزئینات وجزئیات این پروژه دارای تناسبات طلایی و بسیار زیبا  می باشد.سقف و باند شکوهمند این ویلا از عناصر اصلی زیبایی نمای این ویلا محسوب میشود و ابهتی به بنا میدهد که  قدرت وعظمت آن را به نمایش می گذارد. پنجره های فراخ ، این ویلا را ازتزئینات اضافه دور کرده و همچنین از سنگین و صلب بودن محض ویلا کاسته تا به فرم متعادل و زیبای خود برسد.  استفاده از صراحی ها و ابزارها در قاب پنجره ها باعث زیباتر دیده شدن نما شده و ستون های باشکوه ومجلل نیز نگه دارنده باندها بر روی سقف وتراس بوده که زیبایی منحصربه فردی به نمای ویلا بخشیده اند.از نما که بگذریم و وارد ویلا شویم در قسمت پارکینگ و پشت راه پله طبقات،استخرو جکوزی طراحي شده که فضای لذت بخشی را دراین محوطه ایجاد کرده است. وجود پله گرد دکوراتیو و فضای ویدی که با چرخش پلکان به وجود می آید فضای جذابی را تشکیل داده. به طبقه اول که می رسیم سرویس بهداشتی در ابتدای پلکان قرارگرفته وآشپزخانه که به تراسی منتهی می شود، برای دسترسی سریع درمقابل پلکان جانمایی شده است. غذاخوری ما بین آشپزخانه و نشیمن جای گرفته و این دو فضا را به یکدیگر مرتبط کرده است . در فضای نشیمن  دو دست مبل جای گرفته که یکی از آنها دارای تلویزیون می باشد . نشیمن ها نور خود را از پنجره های عریض روبه نما تامین می کنند.از مزیت های طراحی این پلان جداسازی فضاها عمومی وخصوصی از یک دیگر است. همانطورکه مشاهده می کنید،طبقه دوم مختص به فضاهای خصوصی وخواب ها می باشد. وید زیبایی که در میان پله قرار گرفته شکوه نمای ساختمان را به درون ویلا نیز منتقل کرده،از آن جایی که سقف ویلا بلند بوده از طبقه اول به سقف ووید نگاهی بیندازیم این شکوه وعظمت چشمان را به خود مجذوب می کند.و اگر لوستری بلندو با زرق وبرق فراوان نیز از این قسمت سقف آویزان شود ، ویلا به کاخی مجلل بدل می شود. در این طبقه دو خواب مستر با ابعاد مناسب طراحي شده که هردو نور خودرا از تراس تامین می کنند.این طبقه نیز دارای نشیمنی خصوصی وراحت به دور از هیاهوی طبقه اول بوده.پلکان نیم دایره وزیبا را که ادامه دهیم،به طبقه سوم و شاه نشین ویلا می رسیم، محیطی دنج و راحت برای مهمانان در نظر گرفته شده که با تراس وسیع رو به نما و چشم انداز ابدی زیباتروکارآمدترشده است.(با دیدن پکیج های کامل طراحي می توانید هرکدام از آن ها را که پسندیدید در پنل خود ودر قسمت علاقه مندی ها ذخیره کنید تا در سریع ترین زمان مجددا مشاهده کنید.


 

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,012 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan