بازدید: 4853 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 182.6
 • عرض بنا عرض بنا : 10
 • تعداد خواب تعداد خواب : 2
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 91.30
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 91.30
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی پلان ویلایی دوبلکس و مینیمال به سبک مدرن.

در این ویلا از متریال‌های بتن و شیشه و در بعضی قسمت‌های ساختمان چوب مورد استفاده قرار گرفته است. سردی بتن با به کار بردن چوب کاسته که هم سردی و هم گرمی را به تعادل می‌رساند و این متریال‌ها کنار هم بهترین انتخاب است. استفاده از پنجره‌های کف تا سقف رو به حیاط، نوعی حس آرامش بخش به مخاطب می‌دهد و فضا از نور مناسبی برخوردار می‌شود. کرسی چینی از کف در این ویلا مشهود است که باعث جلوگیری از رطوبت می‌شود.

پلان از یک فرم مستطیل تشکیل شده است که در آن تفکیک فضایی به خوبی قرار گرفته است. زمانی که وارد محیط داخلی خانه شویم در ابتدای ورودی فضای فیلتر وجود دارد که در آن کمد کفش و سرویس طراحی شده است. پس از فضای فیلتر یک پذیرایی دنج قرارگرفته و پنجره‌ای رو به نما مشاهده می‌شود که از نور طبیعی بسیاری برخوردار است. در پشت این فضا آشپزخانه‌ای تعبیه شده که به تمام قسمت های خانه مشرف است. در مجاورت آشپزخانه یک نشیمن خصوصی قرار دارد و در آن شومینه ای جانمایی شده که فضایی گرم و دوستانه‌ای را برای اعضای خانواده به ارمغان آورده است. رو به روی آن فضای نهارخوری جانمایی شده که نور خود را از پنجره‌ای در سمت ورودی ساختمان تامین میکند. در مقابل آن پلکان طبقه اول قرار گرفته است.

از فضای عمومی ویلا می گذریم و وارد فضای خصوصی آن می‌شویم. این طبقه به خواب ها و فضای نشیمنی دنج اختصاص داده شده است. این طبقه شامل دو اتاق خواب نسبتا بزرگ (هر دو مستر) به منظور راحتی ساکنین منزل طراحی شده است. یکی از اتاق خواب ها در سمت نما قرار گرفته و در دو ضلع رو به نما دارای شیشه‌های سرتاسری بوده است. یک تراس نیز رو به نما قرار گرفته و عضوی از محیط طبیعت محسوب می‌شود که با محیط خصوصی ادغام شده و رو به روی این تراس نشیمنی راحت و دنج تعبیه شده است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +927,969 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan