بازدید: 757 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : 7
 • عرض بنا عرض بنا : 11.5
 • مساحت مفید طبقه مساحت مفید طبقه : 270
 • تعداد واحد هر طبقه تعداد واحد هر طبقه : 1
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ واحد اول : 185
 • متراژ پیلوت متراژ پیلوت : 303
 • پیلوت پیلوت : دارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : دارد
توضیحات پلان

طراحی آپارتمان مدرن ساده در مازندران- قائمشهر

فرم کشیده و ارتفاع زیاد آپارتمان با توجه به عرض کم آن باید بطور هوشمندانه به تعادل می‌رسید که هم زیبایی در منظر شهری حفظ شود و هم تعامل با کارایی و کارآمدی بنا شکل گیرد. نگاه تیم طراحی نماپلان بدینگونه است که هم به مباحث زیبایی شناسی (چه در منظر شهری و چه در درون خود بنا) و هم به مباحث کارایی و کیفیت فضا توجه ویژه‌ای دارد و هیچ کدام از اینها را جدای از هم نمی‌بیند. همانطور که می‌بینید ورودی ساختمان بسیار با شکوه و درخور این بنا طراحی شده و در کنار آن، دو درخت سرو شیراز رفیع و کشیده تعریف و تاکید شده است. نوشته برندینگ ساختمان که با لاین سبز و ترکیب با متریال تیره و بسیار چشم نواز خلق شده به همراه درب بزرگ بنا تاکید بر حس ورودی و دعوت‌کنندگی دارند. ترکیب تورفتگی‌های نما با باکس‌های پرقدرت و حس معلق بودن آنها همگی نشان از همان نوع نگاه یعنی کارایی و زیبایی دارد.

وجود متریال سنگ سفید، سرامیک‌های طرح سنگ مات، الوارهای چوبی و فلاشینگ‌های مشکی و سطوح شیشه‌ای همگی در ترکیب با سبزینگی مانند یک تابلوی نقاشی زیبا در خانه شهر عشوه گری می‌کند. برای وجود سبزینگی هم به منظر شهر و هم به درون خود، شکاف‌هایی در دل فرم بنا خلق شده‌اند تا فضاهای خالی ایجاد شود و ساکنین هر طبقه بطور مستقل ارتباط با طبیعت را دریافت و حس کند. ارتباط با طبیعت و لمس سبزینگی، حلقه گمشده انسان شهرنشین امروزیست. از آنجایی که نمای ساختمان جنوبی است، نور مناسب به درون فضا ورود می‌کند و با وجود درختان و لاین‌های سبز سایه اندازی جذابی به درون فضای نشیمن  هدیه می‌دهد. بازی نور و سایه، مصداقی از زیبایی طبیعت درون فضای خانه است. تراس‌های عمیقی که در نما شکل گرفته برای دید و چشم انداز ساکنین است و علاوه بر آن محرمیتی دارد که از اشراف همسایه ها به دور است. آن‌ها چشم اندازی کامل به محیط شهر و طبیعت را به ارمغان می‌آورند و در عین حال کارایی فضایی دارند. میزبان گل‌ها و درختچه‌ها در دل خود هستند؛ فضایی برای نشستن و دورهمی با حفظ محیط خصوصی و محرمیت جانبی و در عین حال چشم انداز و ارتفاع مناسب شهری.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +927,968 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan