بازدید: 565 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : 12
 • عرض بنا عرض بنا : 12.8
 • مساحت مفید طبقه مساحت مفید طبقه : 148
 • تعداد واحد هر طبقه تعداد واحد هر طبقه : 1
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ واحد اول : 148
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین : دارد
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 400
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : دارد
توضیحات پلان

طراحی ساختمان تجاری اداری 12 طبقه در استان مازندران توسط تیم فنی مهندسی نماپلان. این پروژه در جاده اصلی فرح آباد ساری واقع شده است و از نظر موقعیت مکانی در جای مناسب قرار دارد. این مکان از تمام جهات دارای دید مناسبی است و  میتواند در کل منطقه خودنمایی کرده و عنوان یک پروژه آیکونیک را به خود اختصاص دهد.

برای طراحی پروژه‌های تجاری، آیتم‌های متنوعی تاثیرگذار هستند که ما آن‌ها را لحاظ کرده‌ایم. پارامترهایی از قبیل برندینگ، دعوت کنندگی، ابهت، شفافیت، دید و منظر شهری، خدمت رسانی به محیط شهری و ارائه خدمات به واحدهای درون پروژه به تفاوت ویژگی‌های بناهای اطراف پروژه اهمیت داده شده و همگی این عناصر در این ساختمان تجاری مورد استفاده قرار گرفته است. مواجهه با یک چالش و به نوعی در هم ریختگی که در نمای ساختمان‌های تجاری به وجود می‌آید، تابلوهای مرتبط با هر منطقه است که نظم هندسی، اثر بصری، و زیبایی نما را مختل می‌سازد که در این پروژه مورد مطالعه و طراحی جدی قرار گرفته است. ما این مشکل را با تحلیل دقیق و طراحی مطابق با هر منطقه و برندینگ مخصوص آنها حل کرده‌ایم و این تابلوها را به عنوان یکی از جزئیات حیاتی در عناصر طراحی نما معرفی کرده‌ایم.

عناصر عمودی ظریف در کنار عناصر افقی و جلوه‌هایی مانند فلاشینگ‌های مشکی و شیشه‌های سرتاسری، ابهت و کشیدگی خاصی به نما اضافه کرده و به تعادل بصری رسانده است. تورفتگی‌ها و تراس‌ها که با درختان سرو شیرازی مزین شده‌اند، تنوعی خاص به فضای نما افزوده و جذابیت آن را افزایش داده است. ورودی و فروشگاه‌های تجاری در سطح همکف با داشتن ارتفاع مناسب و تمام شیشه بودن آنها، جذابیت بصری ایجاد کرده و حضورشان در مقابل این مجتمع تجاری با ابهت، حس شکوه و متفاوت بودن را به انسان القا می‌کند.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,013 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan