طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

با توجه به شرایط خاص کارفرما اگر نقشه ای در سایت پیدا نکردید، باید از راه های ارتباطی(تماس تفنی، ارتباطاز طریق واتس اپ) با سایت نما پلان ارتباط برقرار کنید. راه دیگر اینکه از طریق یکی از محصولات سایت دکمه درخواست تغییرات(مشاوره رایگان) کلیک کنید و درخواست مشاوره رایگان را ارسال نمایید. در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد. شما همیشه از مشاوره و راهنمایی تیم مهندسی نماپلان بهره خواهید برد.

شما پس از کلیک روی طرح مدنظرتان وارد صفحه مشخصات آن نقشه میشوید. روی دکمه درخواست تغییرات(مشاوره رایگان) کلیک کنید، درخواست خود را انتخاب کرده و ثبت درخواست کنید. درهمین حد کافیست. پس از ارسال درخواست مشاوره در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد تا در مورد خواسته های شما مشاوره صورت گیرد. پس از پایان مشاوره رایگان و توافق صورت گرفته که اصلاحات روی یکی از طرح ها انجام شود یا طراحی جدیدی صورت گیرد، پس از تایید نهایی قرارداد بسته شده و پس ازانجام مراحل مالی(پرداخت وجه) پروسه طراحی شروع شده و درتاریخ مقرر به شما تحویل داد خواهد شد. مدت زمان دریافت طرح بستگی به سطح تغییرات نقشه(اصلاحات پلان، اصلاحات نما و طراحی جدید)دارد که بطور کلی کمتر از 7 روز کاری است.

گروه مهندسی شرکت نماپلان بطور همیشگی در دسترس شماست که به سوالات شما پاسخ دهد و مشاوره رایگان در جهت رسیدن به خواسته هایتان ارایه دهد. با شماره 01133408824 جهت تماس تلفنی از ساعت 9 الی 17 و ارتباط واتس اپ به شماره های 09352356331 و 09111565784 از ساعت 8 الی 24 پاسخگوی شما هستیم. ما تیم مهندسی نماپلان اینجاییم تا به شما در جهت ساختن خانه رویاییتان کمک کنیم.

بله این سایت دارای نماد اعتماد ملی می باشد هنمچنین دارای مجوز ثبت برند و عضو افتخاری فناوری اطلاعات و اظهار نظر افراد در خصوص سایت به صورت opensource برای همه قابل مشاهده است و خود شما نیز میتوانید در سایت کامنت بگذارید.

کد رهگیری سایت ( قسمت اپراتور سایت ) بررسی و اقدام کنید.

امکان طراحی سفارشی در قسمت سفارشی سازی وجود دارد .

در قسمت سفارشی سازی میتوانید تغییر پلان را سفارش دهید و اگر نیاز به مشاور آنلاین دارید با یکی از مشاوران شرکت میتوانید صحبت کنید.

می توانید از قسمت سفارشی سازی اعلام فرمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرن و پلان شما را ادیت کنند.

بله. در قسمت سفارشی سازی می توانید درخواست پلان و نمای جدید داشته باشید.

بله. در بعضی از نقاط کشور پروژه های ساخت را بصورت مدیریت پیمان میگیریم.

بله . ما شما را به معمار مربوطه معرفی میکنیم تا از مشاوره حین ساخت برخوردار گردید.

بله. ما شما را به معمار مربوطه وصل می کنیم البته این موضوع در قسمت سفارشی سازی هم امکان پذیر میباشد.

در قسمت سفارشی سازی قابل سفارش می باشد.

خیر.شما میتوانید از دفاتر طراحی شهرستان خود جهت مهر نقشه ای استفاده کنید.

در قسمت سفارشی سازی خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید.

بله.اگر شما نقشه ی سایت خود را داشته باشید می توانید آن را برای ما ارسال کنید و ما این کار را برای شما طبق تعرفه سایت انجام میدهیم.

شما در قسمت همکاری با ما در سایت میتوانید از خدمات ما برخوردار شوید.

بله هست . با یک هزینه کم برای شما طراحی مجدد میشود ، ولی باید در قسمت سفارشی سازی، سفارش خود را ثبت کنید .

بله- در بخش سفارشات جدید می‌توانید یک پروژه‌ی جدید با توجه به خواسته خودتان سفارش دهید.

بله- در بخش سفارشی سازی، می‌توانید درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

بله با کلیک روی طرح مدنظر و قسمت درخواست تغییرات(مشاوره رایگان)،سفارش خودتون رو ثبت کنید، سپس از دفتر فنی سایت نماپلان باهاتون تماس میگیرند و کاملا راهنماییتون میکنند.