راهنمای سایت

سایت نما پلان چیست؟
این سایت با داشتن گروهی متخصص و جوان و مجرب سعی در جمع آوری بزرگترین منبع پلان و نما پکیج طراحی (نما، پلان، طراحی داخلی و ...) برای ساختمانهای آپارتمانی و ویلایی داشته است. تلاش برای  گردهم آوری شرکت‌ها و معماران و مهندسین مختلف از سراسر کشور در کنار هم که هم بتوانند آثار خود را به نمایش گذاشته و به فروش برسانند، و هم بتوانند باب همکاری را با هم ایجاد کنند و آثار جدیدی طراحی و ارائه دهند.
سایت نما پلان این امکان را به همه مخاطبان می دهد که بتوانند با دنیایی از ایده و سلیقه مهندسین و معماران مختلف در راستای خواسته های خودشان روبرو شوند که بدون شک می توانند طرح مورد نظر خود را در این سایت پیدا کرده و با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند.
معماران و مهندسین می توانند تمامی آثار خود را در این سایت قرار داده و بارها و بارها آنها را به فروش برسانند. مزیت این کار این است که هم مخاطبین و کارفرماها می توانند با کمترین قیمت و تنوع زیاد به خواسته خودشان برسند و هم معماران و مهندسین می توانند یک طرح را بارها و بارها به فروش برسانند که این امر یک امر برد برد است.
امکان دیگری که سایت نما پلان به کارفرمایان و طراحان می دهد این است که امکان سفارشی سازی را هم به وجود آورده است. به این صورت که مشتری یا کارفرما اگر بخواهد محصولی را تهیه کرده کمی تغییر دهد تا هرگونه اصلاحی روی آن صورت گیرد به راحتی و با کمترین هزینه می توانند در سایت سفارش خود را ثبت نمایند. سایت هم با معماران در ارتباط بوده و با همکاری آنان سفارشات کارفرمایان را اصلاح کرده و به آنها تحویل می‌دهند. که از این طریق باب همکاری بین طراحان و کارفرمایان با کمترین زمان و با نازلترین قیمت ها حاصل می شود.
شما طراح، مهندس عزیز می توانید با ثبت نام در سایت نما پلان و ایجاد کردن پنل مهندسی برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. مشخصات و رزومه خود را در آن ثبت کرده و همینطور آثار خود را در سایت آپلود کنید. با به نمایش درآمدن  آثار شما در سایت نما پلان کارفرمایان و مخاطبان از آنها بازدید کرده و با توجه به خواسته های خودشان، آنها را خریداری کرده که این امر می‌تواند به دفعات زیاد اتفاق افتد. یعنی یک طرح بارها و بارها به فروش برسد. اما سایت نما پلان به این مقدار بسنده نکرده و حتی امکان سفارش جدید و یا حتی اصلاح طرح های معماران را هم ایجاد کرده که کارفرمایان می توانند سفارش گذاری کنند. که این خود فضایی به وجود می‌آورد که چرخه ی طراحی و سفارش به میزان بیشماری شکل گیرد. در پنل مهندسی می توانید تمامی آثار خود را چک کرده که چه مقدار فروش رفته‌اند، امتیاز آنها توسط مخاطبان چقدر بوده و تعداد بازدید ها و لایک هارا هم می توانید مشاهده کنید. با سایت و مخاطبان در ارتباط بوده و برای بهبود عملکرد کل این چرخه انتقادات و پیشنهادات خود را بی واسطه ارائه دهید.سایت نما پلان بستری ایجاد کرده برای دیده شدن مهندسان در حوزه ساختمان تا بتوانند آثار خود را هم به نمایش گذاشته تا دیده شوند و هم به فروش برسانند. آثاری که هر هنرمند و هر معماری در آرشیو خود دارد که از دل وی برخاسته و هیچگاه زمینه ای و بستری برای دیده شدن و نمایش وجود نداشته.اما نگران چیزی نباشید. با عضویت در سایت نما پلان و ارائه و نمایش آثار خود میتوانید در کل ایران دیده شوید و کارهای خود را n مرتبه به فروش برسانید. سفارش کار بگیرید و درآمد چند ده میلیونی بدست آورید.
مزیت ها برای معماران 
۱. امکان فروش یک طرح به  تعداد بیشمار
۲. امکان دیده شدن طرحهای مهندسین در بزرگترین آرشیو ساختمانی کشور 
۳. گرفتن بازخورد از مشتریان 
۴. امکان گرفتن سفارشات جدید در صورت علاقمندی مشتری
۵. فروش آرشیو معماران ( بدون اینکه   مهندسین طرح جدیدی بزنند میتوانند آرشیو خود را به فروش برساند )
۶. ارتباط مهندسین با مشتریان در شهر خودشان برای پروژه های نظارت و اجرا ( از امکانات پیش بینی شده سایت )
7. ارتباط بیشمار مشتریان و معماران بواسطه بازدیدهای سایت
مزیت ها برای مشتریان 
۱. امکان خرید پکیج های طراحی ( نما پلان و ...) بصورت یکجا که در هیچ ساینی وجود ندارد .
۲. هزینه طراحی پکیج های طراحی ( پلان و نما و ..... )زیر ۱۰ درصد تعرفه سازمان نظام مهندسی میباشد . 
۳. قبل از خرید امکان دیدن نما و پلان ساختمان بصورت همزمان وجود دارد . 
۴.امکان خرید از بزرگترین آرشیو  ساختمانهای ویلایی و آپارتمانی کشور 
۵. امکان مقایسه محصولات ، دیدن نظرات بقیه ، امتیاز محصول ، میزان محبوبیت و ...در جهت تصمیم گیری درست . 
۶. امکان تغییر جزئی و کلی در همه پکیج های طراحی ( نما ، پلان ، ...)  بشکل سفارشی سازی 
7. امکان قراردادن محصولات در قسمت علاقمندیها برای دسترسی سریع به پکیج های طراحی ( نما ، پلان ، ...) در هر زمان .
8 . پشتیبانی سایت برای مرتفع کردن هر گونه ابهام یا سئوالی از طرف مشتری .
 
 
نما پلان