خرید اشتراک

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال:


پرداختن به موضوع ساخت ویلا با توجه به علاقه مندی و نیاز افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یکی از چالش های موجود تیم طراحی و معماری می باشد. امروزه افراد با توجه به تراکم جمعیت در شهرها، آلودگی های شهری، محدودیت های سکونت در آپارتمان ها و... به دنبال گوشه ای دنج برای فرار از مشکلات موجود و یافتن آرامشی ولو کوتاه مدت هستند تا بتوانند اندکی از روزمرگی و فضای پرتنش موجود در اطراف خود دور باشند.
اغلب ویلا ها جنبه تفریحی و اقامت کوتاه مدت دارند. ساخت ویلا علاوه بر ارضای نیازهای تفریحی، می تواند جنبه سرمایه گذاری و اقتصادی نیز برای مالکان خود داشته باشد.
با ما همراه باشید تا در این مقاله از جزییات مراحل ساخت یک ویلا با خبر شویم و به بررسی شهر به شهر و مزایای ساخت ویلا در استان مازندران بپردازیم:

 


مراحل ساخت ویلا:


ساخت ویلا دارای پارامترهایی است که با رعایت این موارد می توانید مالک یک ساختمان ایده آل و مناسب با خواسته خود شوید.
در مرحله اول جهت ساخت ویلا باید امنیت مالی داشته باشید چون برای ساخت بنای ویلایی نسبت به سایر بنا های مسکونی نیاز به هزینه بیشتر می باشد و پس از آن، انتخاب مکانی مناسب حائز اهمیت است.
شمال کشور به دلیل اقلیم، آب و هوا و طبیعت بکر یکی از گزینه های پر طرفدار است. استان مازندران واقع در شمال کشور با داشتن جنگل، دریا و مناظر دیدنی بی شمار، هر کسی را وسوسه می کند که در این اقلیم خوش آب و هوا به فکر ساخت یک بنا باشد. شهر های مازندران به عنوان یکی از سرسبزترین مناطق کشور  از گزینه های  مناسب برای انتخاب شماست تا بتوانید با دیدن جنگل های سبز و آبی بی کران دریای خزر، غرق در رویا شوید.
پس از انتخاب مکان جغرافیایی مورد نظر باید زمینی با موقعیت مکانی مناسب با متراژ مورد نیاز و کاربری مربوطه خریداری گردد و بعد از خرید زمین، نیاز به یک تیم متخصص و حرفه ای می باشد تا بتوانند بنای مورد نظرتان را با توجه به ایده آل های شما طراحی نمایند و طرح یک بنای منحصر به فرد را برای شما خلق کنند.
 یکی از دلایلی که افراد را ترغیب می کند به جای خرید ویلا به فکر ساخت آن باشند، این است که می توانند با کمک تیم طراحی حرفه ای، طرح مورد نظر خود را مطابق نیازهایشان پیاده کنند. مثلآ می توانند تعداد اتاق خواب ها، مستر روم ها، سرویس بهداشتی، وجود استخر و روف گاردن و سایر موارد موجود را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خودشان معین نمایند. طراحی ویلا با توجه به سلیقه خودتان می تواند ب صورت مدرن و یا کلاسیک باشد. طراحان، با توجه به متد های روز، خواسته های شما را برآورده خواهند کرد.
ساخت ویلا در شمال و هر منطقه ای باید با رعایت اصول، قوانین و استانداردهای لازم باشد. بنای یک ویلا باید طوری طراحی و ساخته شود که هم استانداردهای لازم از لحاظ کیفیت را داشته باشد و هم بتواند امکانات مورد نیاز را برای ساکنین خود فراهم کند. برای مثال شهر های مازندران در یکی از مرطوب ترین نقاط کشور قرار دارد، پس باید در طراحی، انتخاب متریال های لازم و ساخت، دقت کافی و تخصصی به عمل آید.
یکی دیگر از موارد مهم در زمینه ساخت ویلا، برآورد هزینه های موجود است. هزینه ساخت ویلا در هر منطقه ای متفاوت است. مثلآ هزینه ساخت ویلا در چمستان با هزینه ساخت ویلا در شهر ساری یکسان نمی باشد. پس از خرید زمین و طراحی بنا با متراژ و امکانات مورد نظر خود، از یک متخصص در زمینه برآورد هزینه ساخت ویلا مشاوره بگیرید.
* شما می توانید در سایت نما پلان "منوی برآورد هزینه های ساخت" از هزینه های تقریبی ویلای موردنظر خود مطلع شوید.
و در ادامه شما به یک تیم متخصص برای اجرای پروژه ساخت ویلای خود نیاز دارید تا بتواند با مدیریت هزینه و با متریال های درجه یک و متناسب و هماهنگ با خواسته های شما بنای با کیفیتی را بسازند.

 


مزایای ساخت ویلا در شهرهای مازندران:


همانطور که اشاره شد مازندران، نگین سبز ایران، چه از جنبه تفریحی و چه از جنبه سرمایه گذاری برای افرادی که تصمیم به ساخت ویلا دارند گزینه مورد اقبالی است. این دیار پهناور، تکیه ای از بهشت روی زمین است که سخاوتمندانه سرسبزی دشت ها و جنگل ها و زلالی آب دریا را به ساکنین خود بخشیده است.

 


ساخت ویلا در رامسر:


رامسر، عروس شهرهای ایران با زیبایی های وصف ناپذیرش در غرب استان مازندران واقع شده است و به واسطه جنگل، دریا، آبشارها و بی شمار مناطق و جاذبه های گردشگری، با استقبال زیادی برای ساخت ویلا در این منطقه روبروست. شما می توانید با انتخاب یک محل در این شهر خوش آب و هوا و یا مجاورت آن نظیر جواهرده بهشت ییلاقی ایران،کتالم، جنت رودبار و... رویای ساخت یک ویلای خارق العاده را به حقیقت مبدل سازید. تصور ساخت ویلا از طرفی با منظره کوه و جنگل و از طرفی دریا، می تواند هر مخاطبی را به فکر وا دارد که از این منطقه بکر غافل نشود. بی شک ساخت ویلا در این شهر بی نظیر، یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود.

 


ساخت ویلا در چالوس:


چالوس، نگین همیشه سبز استان مازندران، علاوه بر جنگل و دریا به دلیل داشتن تله کابین که از جذاب ترین گزینه های تفریحی شمال به شمار می آید برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا، گزینه مناسبی است. همچنین منطقه مرزن آباد در چالوس به دلیل داشتن موهبت های طبیعی و بی وصف در اولویت انتخاب علاقه مندان قرار دارد. شهر کلاردشت نیز در مجاورت چالوس واقع شده و جاذبه های دل انگیزی برای علاقه مندان دارد. داشتن ویلا در این دیار همیشه سبز، رویایی است که شما می توانید به کمک یک تیم متخصص و کاربلد، به آن جامه عمل بپوشانید.

 


ساخت ویلا در نوشهر:


اگر علاقه مند به داشتن ویلا در یک شهر وسوسه انگیز هستید ما به شما نوشهر را معرفی می کنیم. نوشهر زیبا، از شمال به آبی بی کران دریای خزر و از جنوب به رشته کوه های سرافراز البرز متصل است. این شهر پر جاذبه به دلیل مسافت کم با تهران بزرگ و دسترسی به فرودگاه می تواند از گزینه های مناسب برای ساخت ویلا باشد. بخش ییلاقی و کوهستانی کجور که بین دو کوه دماوند و علم کوه واقع شده نیز در این شهر قرار دارد.

 

ساخت ویلا در نور:


یکی از شهرهای دلفریب شمال کشور، نور می باشد. شهری که با داشتن دریا و جنگل های هیرکانی از محبوبیت زیادی برخوردار است. این شهر از ده ها دهستان و صدها روستا تشکیل شده است. آبشار آبپری، دریاچه آلیمالات، روستای لاویج، بلده، شهر چمستان، شهر زیبای رویان، ایزد شهر، یوش زادگاه پدر شعر نو و... همگی از مناطق پر جاذبه این شهر رویایی است.