Nama Plan

نما پلان

نماپلان اولین سایت تخصصی در حوزه طراحی و ساخت ویلا و آپارتمان در کشور است. نقشه‌های ویلایی و آپارتمانی که در سایت نماپلان مشاهده می‌کنید، همگی کارفرما محور بوده و فقط در حد طرح نبوده و همگی اجرایی هستند. یعنی با جلسات متعدد با کارفرماها و اعمال خواسته‌های آن‌ها و تزریق کردن هنر و روح معماری تیم مهندسی نماپلان در نهایت پروژه‌ها شکل گرفته و مورد تایید نهایی واقع شده‌اند. همه کارها به مرحله ساخت رسیده و با کیفیت بالا و لوکس ساخته شده‌اند.
با توجه به تجربه و تعداد زیاد پروژه‌ها در سایت نماپلان، می‌توانید پروژه‌های خود را شخصی سازی کنید. به این صورت که از ابتدا به کارفرماها مشاوره رایگان داده می‌شود و با درک کردن خواسته‌ها و سلیقه‌ آن‌ها و عقد قرارداد، پروسه طراحی از صفر استارت می‌خورد و به مرحله نهایی ختم می‌شود. نقشه‌های سازه نیز برای پروژه‌ها طراحی می‌شود تا به طور دقیق بتوان آن‌ها را اجرا کرد .
نقشه‌ ویلاها و آپارتمان‌هایی که در سایت نماپلان مشاهده می‌کنید، مطمئن باشید که از یک منبع معتبر با بالاترین استاندارد در حوزه صنعت ساختمان خریداری می‌کنید. طراحی ویلا و آپارتمان خودتان را از ابتدا به تیم مهندسی نماپلان بسپارید.
سایت نماپلان با داشتن تیم مهندسی متخصص و مجرب که بیش از 15 سال سابقه‌ی کاری در زمینه معماری و مهندسی ساختمان دارند، آماده است تا با ایده‌هایی نو و مشاوره‌های تخصصی شما را برای رسیدن به اهداف خود یاری رساند.
اگر شما یک ویلا و یا آپارتمان را در سایت پیدا کردید که مطابق با سلیقه شما بود، می‌توانید با یک کلیک براورد تقریبی هزینه ساخت آن را هم مشاهده کنید. حتی می‌توانید باتوجه به توان مالی خود گزینه‌های متنوعی را هم به آن اضافه و یا کم کنید تا به یک جمع بندی از هزینه‌های ساخت آن برسید.
درواقع یک تیم تخصصی طراحی و اجرایی همیشه همراه شماست تا مشاور شما برای رسیدن به خانه رویایی‌تان باشد.
از مزایای سایت نماپلان برای مخاطبین این است که می‌توانند پروژه‌ها و ایده‌های اجرایی بسیار زیادی هم در پلان و هم در نمای ویلا و آپارتمان را یکجا مشاهده کنند و همه‌ی  آن‌ها را باهم مقایسه کنند تا در نهایت به خواسته اصلی و مورد علاقه‌ی خود برسند. حتی امکان این وجود دارد که همه‌ی پروژه‌ها را با توجه به خواسته‌های خود تغییر داده و کاملا مطابق با سلیقه خود درآورند.
سایت نماپلان برای برطرف کردن تمامی سوالات و ابهامات مخاطبین خود، خدمات مشاوره رایگان و آنلاین جهت تحلیل نقشه زمین و طراحی پروژه‌های شما کارفرمایان عزیز (ویلا و آپارتمان) ایجاد کرده است تا بتواند مشتریان خود را با رضایت کامل در جهت رسیدن به خواسته‌های خودشان هدایت و راهنمایی کند.
در این سایت با توجه به اینکه تعداد پروژه‌ها زیاد هستند، ولی دسته بندی منظم و دقیقی دارند. علاوه بر آن موتور جستجوی پیشرفته سایت این امکان را به شما می‌دهد تا خیلی سریع و راحت جستجو کرده و پروژه مورد نظرتان را پیدا کنید.
جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

 

نما پلان
پلان های ثبت شده

374

مهندسین

446

پلان ویژه

54

پلان لوکس

30