شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت طراحی نماپلان

 
کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را جهت اطلاع از حقوق و تعهدات قانونی خود و همچنین اطلاع از نحوه استفاده بهینه از خدمات نماپلان، به دقت ملاحظه فرمایید.
 
 
قوانین عمومی
 
1. کلیه اصول و رویه‌های نماپلان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌باشد.
 
2. هرگونه فعالیت در وبسایت نماپلان، از جمله ورود به وب‌سایت، ثبت نام و استفاده از حساب کاربری، نمایش محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) به منظور ثبت درخواست رزرو و یا هرگونه استفاده از وبسایت و اپلیکیشن‌های نماپلان، به معنای آگاه بودن کاربر از قوانین این شرکت و نحوه استفاده از سرویس‌های آن است. به این معنا که کاربر به طور کامل متن فعلی شرایط و قوانین نماپلان را آگاهانه می‌پذیرد و این متن به عنوان پذیرش کامل این شرایط و قوانین محسوب می‌شود.
 
 
3. حق هرگونه بازنگری و به روزرسانی شرایط و قوانین، همچنین بهبود عملکرد، افزودن ویژگی‌های جدید به خدمات نماپلان و تغییرات در عملکرد و محتوی سایت و همچنین تعیین میزان خدمت کارمزد خدمات وبسایت، بدون اطلاع قبلی، به دلایلی از جمله بهبود عملکرد، افزودن ویژگی‌های جدید به خدمات نماپلان يا اجرای پيشنهادات کاربران، برای نماپلان محفوظ است.
 
4. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، از تاریخ نشر یا به روزرسانی آن، از همان لحظه انتشار، قابل اجرا است و جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
 
5. در صورت عدم موافقت با تغییرات اعمال شده در قوانین وب‌سایت، شما دارای امکانی هستید که هر زمان که بخواهید حساب کاربری خود را ببندید. باید توجه داشته باشید که ادامه استفاده از وب‌سایت نماپلان منوط به پذیرش تغییرات و به‌روزرسانی‌های اعمال شده در شرایط و قوانین آن است.
 
 
 
ماده 1 - تعاریف و اصطلاحات
 
اصطلاحاتی که در این شرایط و قوانین به کار رفته، دارای معانی مشروح زیر است:
1- کاربر: شخصی است که با فناوری ارتباطی به سایت نماپلان متصل و از خدمات نرم افزاری این سایت بهرمند می‌شود. همچنین بازدیدکنندگانی که مراحل ثبت نام را به انجام نرسانده و به عضویت نماپلان در نیامده اند نیز از لحظه ورود به سایت نماپلان کاربر وبسایت محسوب می‌شوند.
 
1- 2- مشتری: شخصی است که در وبسایت نما پلان ثبت‌نام کرده و برای سفارش محصولات طراحی و ساخت ویلا و آپارتمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) در سایت نماپلان، اقدام کرده باش.
 
1- 3- شرکت: ارائه دهندۀ سرویس نماپلان.
 
1- 4- خدمات شرکت نماپلان : خدمات مهندسی مبنی بر طراحی و ساخت ویلا، آپارتمان و کلبه (نقشه معماری، نقشه سازه، طراحی داخلی، نمای ساختمان، بر اصلی ساختمان، روف گاردن، محوطه سازی و ....) که به سفارش مشتریان به آن‌ها ارائه می‌شود.
 
 
1- 5- نما پلان: سرویسی که شرکت نماپلان ارائه می‌دهد.
 
1- 6- حساب کاربری: حسابی است که افراد برای استفاده از سرویس نما پلان در نرم‌افزار نما پلان ایجاد کرده‌اند.
 
1- 7- اعتبار: مبلغی است که کاربران در کیف پول حساب کاربری خود، جهت استفاده از سرویس نماپلان دارند.
 
1- 8- نرخ محصول: نرخ محصول که می بایست در ازای دانلود محصول، توسط مشتری به سایت نماپلان پرداخت گردد.
 
1- 9- محتوای نماپلان: شامل هرگونه محتوای متنی، تصویری، ویدئویی که نما پلان از طریق وبسایت، حساب های رسمی شرکت در شبکه های اجتماعی و یا شرکت‌های تبلیغاتی تحت قرارداد خود، منتشر می‌نماید.
 
1- 10- محتوای کاربر: شامل هرگونه محتوای متنی، تصویری، ویدئویی که کاربران نماپلان در حساب کاربری خود، در نمایه (پروفایل) شخصی خود، یا نمایه (پروفایل) محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) خود و یا در مکالمات درون سیستمی، در سایت نماپلان ایجاد، ارسال، آپلود یا منتشر می نمایند.
 
 
 
ماده ۲- حساب کاربری 
 
2- 1- برای بهره مندی کامل از وبسایت همچون خرید محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...)، کاربر می بایست ثبت نام کرده و با ثبت اطلاعات کاربری مشخص شده به عضویت وبسایت درآید. در این حالت حساب کاربری مختص همان کاربر، جهت اداره امور جاری، در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. 
 
2- 2- تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در نماپلان کنند، افراد زیر 18 سال، می‌بایست تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وبسایت استفاده کنند. برای ایجاد حساب کاربری مقدماتی، هر کاربر باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در سایت نماپلان ثبت کند.
 
2- 3- کاربر با ثبت نام در نماپلان می‌پذیرد که قوانین و مقررات سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ کاربران از نماپلان به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 
2- 4- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سرویس نماپلان وارد کند. هرگاه کشف گردد که هر یک از اطلاعات درخواستی به غلط ثبت گردیده، شرکت می‌تواند حساب کاربری مربوطه را مسدود کرده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری کند.
 
2- 5- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری، مهندس و یا هردو بصورت همزمان در نماپلان داشته باشد.
 
2- 6- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در نماپلان یا سایر خدمات مربوط به نماپلان انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.
 
2- 7- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.
 
2- 8- کاربر حق ندارد حساب کاربری خود را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث قرار دهد، یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند. بدیهیست مسئولیت هرگونه نقض قوانین از جانب دارنده حساب کاربری به عهده مالک حساب کاربری خواهد بود.
 
 
 
ماده ۳- استفاده از وبسایت
 
3- 1- کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اخلاقی، شرعی و عرفی جمهوری اسلامی ایران در طی استفاده از خدمات نما پلان است. با استفاده از سرویس نما پلان کاربر می‌پذیرد که از خدمات نما پلان برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.
 
3- 2- کاربر می‌پذیرد که نما پلان ارائه کننده خدمات نرم افزاری نیست، بلکه ارائه کننده خدمات خرید محصول از طریق وبسایت نما پلان است، که ارتباط مستقیم بین مشتری و مهندس را جهت توافق بر خرید محصول بصورت الکترونیکی فراهم و تسهیل می‌کند. نما پلان به هیچ عنوان مالک محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) که در وبسایت توسط مهندسین به ثبت رسیده نمی باشد، همچنین دخالتی در آماده سازی محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ندارد. مسئولیت نما پلان محدود است به مهیا کردن وبسایت و سرویس‌های نرم افزاری مربوطه و هیچ نوع مسئولیت دیگری را نمی پذیرد. 
 
3- 3- تمامی خدمات سیستمی نما پلان به کاربران در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز فعال است و کاربران می توانند امور خود را بصورت آنلاین پیگیری نمایند. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه امور غیر سیستمی همچون پاسخ تلفنی به درخواست ها و یا رسیدگی به مشکلات مشتریان در طول روزهای کاری و در اولین روز پس از تعطیلات، پردازش می‌‏شوند. 
 
3- 4- نما پلان همواره در دریافت و تحویل فوری کلیه درخواست‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که در خواست مربوطه رد شود و یا پاسخی ارسال نگردد، وظیفه‌ی پیگیری تحویل محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) به عهده‌ی نما پلان می‌باشد.
 
3- 5- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج نرخ محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) موجود در سایت نماپلان، حق بلا اثر نمودن درخواست و خرید انجام شده توسط مشتری، برای نماپلان محفوظ است. نماپلان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت نما پلان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 
6-3- کاربران باید هنگام ثبت محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) مورد نظر خود، فرم درخواست را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، درخواست‌های کاربر قابل پیگیری و پردازش نخواهد بود. درج اطلاعات هویتی، آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. در صورتی که شبهه‌ای در صحت این اطلاعات وارد باشد، نما پلانجهت اطمینان از قطعیت خرید، می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
 
7-3- کاربر مشتری متعهد می شود اطلاعات ثبت شده در هنگام خرید محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) منطبق با واقعیت باشد بعنوان مثال مشخصات کاربر مشتری صحیح باشد. درصورت عدم تطبیق اطلاعات ثبت شده با واقعیت، مهندسین و شرکت نماپلان مجاز به لغو خرید بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ کاربر مشتری است.
 
8-3- کاربر مشتری، تنها می تواند محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) را برای خود خرید نماید، خرید یک محصول برای فرد دیگر بدون هماهنگی با نماپلان، خلاف مقررات می‌باشد.
 
9-3- کاربر مهندس، مسئول و متعهد می باشد، که پس از نهایی شدن یک خرید، محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) مربوطه را با مشخصات تعهد شده در سند نهایی، در اختیار مشتری مربوطه قرار دهد. در غیراینصورت، مسئولیت جبران خسارات وارده به عهده کاربر مهندس است.
 
10-3- با توجه به ثبت سیستمی درخواست خرید، صدور مجدد فاکتور یا تغییر مشخصات آن تنها از طریق تماس مستقیم با تماس با ما ممکن بوده و زمانبر می باشد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت درخواست خرید، نسبت به این مساله دقت لازم را مبذول نمایند.
 
11-3- کاربر مشتری می‌پذیرد، درخواست خریدی ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از خدمات نما پلان را داشته باشد. 
 
12-3- کاربرانی که بعنوان مهندس اقدام به ثبت محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) می‌نمایند، حتما می بایست خود مالک قانونی محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) باشند و یا نماینده قانونی مهندس برای فروش محصول باشند که توسط مهندس تعیین شده اند. در هر صورت امر فروش محصول در نماپلان تنها با اطلاع و اجازه مالک محصول (مهندس) مجاز می باشد. مسئولیت هرگونه خلاف، خطا و یا اشتباه صورت گرفته در این ارتباط به عهده کاربر مهندس مربوطه بوده و حق هرگونه پیگیری حقوقی در این ارتباط برای نماپلان محفوظ می باشد.
 
13-3- مالکیت مادی و معنوی و همچنین تمامی مسئولیت محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ثبت شده توسط کاربر مهندس، متعلق به ایشان می باشد. در صورتیکه ادعایی مبنی بر مالکیت هر یک از محصولات ثبت شده به نما پلان ارسال شود، پس از بررسی‌های لازم و تایید مالکیت توسط کارشناسان نماپلان، مالکیت و مسئولیت نمایه محصول مذکور، به مالک اصلی انتقال خواهد یافت و کاربر ثبت کننده می پذیرد که از تاریخ انتقال، هیچگونه ادعایی در ارتباط با محصول انتقال یافته نداشته باشد.
 
14-3- کاربر مهندس، در صورت نمایندگی و یا شرکت فنی مهندسی، تنها می تواند نماینده مستقیم محصول باشد و واسطه گری غیر مستقیم به هیچ عنوان در نماپلان قابل پذیرش نیست. در صورت مشاهده چنین موردی، نما پلان حق دارد نمایه محصول مذکور را از کاربر متخلف باز پس گرفته و به تشخیص خود، عضویت کاربر متخلف را لغو نماید.
 
15-3- کاربر مهندس می پذیرد، محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ثبت شده ایشان، می تواند توسط کارشناسان نما پلان جهت تایید، مورد کارشناسی و یا ویرایش قرار گیرد.
 
16-3- کاربر مهندس می پذیرد، که ارتباطش با وبسایت نما پلان، به عضویت ایشان در وبسایت بعنوان یک عضو پیمانکار مستقل محدود می باشد، و هیچگاه این عضویت به معنی کارمندی یا نمایندگی نما پلان و یا شراکت با نماپلان نخواهد بود و کاملا بصورت انحصاری برای خود و در جهت منافع خود فعالیت خواهد نمود و در جهت منافع نماپلان و کاربر مهندس بعنوان عضوی از وبسایت نماپلان، می پذیرد تا هیچگاه عملی انجام ندهد که القا کننده شراکت یا نمایندگی ایشان با نماپلان باشد (شامل استفاده غیر مجاز از مالکیت فکری وبسایت نماپلان).
 
17-3- اشاره به "تایید شده" بودن یا کلمات اینچنینی در نمایه (پروفایل) کاربران وبسایت، تنها نشان می دهد که کاربر مذکور یکی از اطلاعات ثبت شده خود همچون شماره تلفن همراه یا آدرس منزل و غیره، را به تایید رسانده است، و این به معنی تایید همه جانبه کاربر مذکور، قابل اعتماد بودن، امن بودن یا مورد تایید بودن ایشان از جانب نماپلان نمی باشد. در عوض توصیه می شود تا تمامی اعضا، پیش از تصمیم به خرید، ارزیابی لازم از کاربر مورد نظر را به انجام برسانند. نماپلان هیچگونه مسئولیتی در قبال صدمات یا زیان‌های احتمالی به افراد ناشی از تعاملات دو جانبه یا چندجانبه کاربران با یکدیگر را نمی پذیرد.
 
 
 
‌ماده ۴ – نرخ ها، هدایا و کارمزدها
 
4- 1- مطابق سیاست‌های کلان کسب و کار نماپلان و در جهت بسط و گسترش ساختمان سازی با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت، کلیه محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ثبت شده در نماپلان و مهندسان مربوطه، با توجه به حقوق مصرف کننده در سایت قرار داده می‌شود.
 
4- 2- کاربر می‌پذیرد هزینۀ محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ارائه شده، ممکن است بسته به شرایط از جمله کیفیت اثر، سطح خدمات، متراژ کار، و یا عوامل دیگر متغیر باشد.
 
4- 3- پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط نماپلان مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. روش‌هایی همچون پرداخت از طریق درگاه‌های امن بانکی و یا پرداخت اینترنتی برای افزایش اعتبار و غیره و ... با توجه به تلاش مستمر نما پلان برای بکار گرفتن آخرین تکنولوژی‌های امن پرداخت و تسهیل استفاده از وبسایت برای کاربران، این روش‌ها ممکن است تغییر یابد و یا به روز گردد.
 
4-4- مبلغ کارمزد نماپلان، در حال حاضر معادل 40 درصد از کل صورت حساب خرید می‌باشد که از کاربر مهندس دریافت می‌گردد. این مبلغ در صورت نیاز و با اطلاع قبلی به مهندسان قابل افزایش یا کاهش خواهد بود. مبلغ کل قابل پرداخت به مهندس، شامل مبلغ کل محصول منهای مبلغ کارمزد می باشد. تا پیش از شروع فرایند درخواست خرید، نماپلان هیچگونه کارمزدی از مشتریان دریافت نمی کند.
 
5-4- نما پلان ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه، درصدی از هزینه خرید محصول بعدی ایشان کاسته یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در نماپلان شارژ شود. کاربر می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به افراد دیگر ندارد. همچنین کاربر مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند (حتی اگر نماپلان در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه نما پلان رسماَ این اجازه را به آنها داده باشد.
 
6-4- کاربر می‌پذیرد اعتباری که بصورت هدیه کسب کرده و در حساب کاربری کاربر مشخص گردیده، فقط برای استفاده از خدمات نماپلان قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
 
7-4- کاربر می‌پذیرد، اعتبار هدیه و یا کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه اقامت به او اعطا می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که نماپلان برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
 
 
 
‌ماده ۵- مسئولیت نماپلان 
 
 5- 1- نما پلان تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود، در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به انجام می رساند، اما با توجه به اختلالات قابل پیش بینی که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، تضمین صدر در صدی نسبت به اجرا برنامه بصورت دائمی و بر روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
 
5- 2-  نما پلان با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان، واحد صدای مشتریان و از طریق میانجی‌گری، تمامی تلاش خود را جهت جلب رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات نما پلان بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها مبذول خواهد داشت. 
 
5- 3-  نما پلان با استفاده از نظارت‌ مستمر و همچنین برنامه های انگیزشی و آموزشی، تلاش می‌کند انگیزه های لازم را برای ارائه خدمات با کیفیت نزد کاربران مهندس فراهم آورد تا تجربه‌ی خوبی از خرید برای کاربران مشتری خلق شده و حداکثر رضایت ایشان حاصل گردد.
 
4-5- تمامی اطلاعات کاربر بعنوان اطلاعات محرمانه نزد نما پلان محافظت شده و به جز مواردی که در نمایه (پروفایل) کاربری در معرض دید سایر کاربران قرار می گیرد، دسترسی به آنها توسط اشخاص ثالث ممنوع می باشد، مگر برابر تصمیم مقام صالح و مطابق قوانین جاری کشور.
 
5-5-  جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات آنلاین نما پلان، همۀ اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز کاربران، در وبسایت قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت های مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات نما پلان آشنا شوند. همچنین همکاران ما در تماس با ما، پاسخگوی هر گونه ابهام و سؤال کاربران هستند.
 
6-5- کسب و کار نما پلان از هرنوع بازخورد از جانب کاربران و بازدیدکنندگان خود استقبال می کند و کاربران را به ارسال بازخورد، نقد و نظر در مورد وبسایت، خدمات ارائه شده و فضای فراهم شده تشویق می نماید. کاربران می توانند از قسمت تماس با ما و یا دیگر مسیرهای تعبیه شده برای ارتباط با نما پلان و انتقال بازخورد خود استفاده کنند. نما پلان خود را متعد به بررسی بازخوردهای ارسالی کاربران و اجرای پیشنهادات و رفع مشکلات احتمالی می داند. کاربر می پذیرد، که با ارسال بازخورد به نما پلان ، تمامی حقوق قانونی مطلب ارسالی نیز به نما پلان منتقل می گردد.
 
 
 
‌ماده ۶ – مسئولیت کاربران 
6- 1- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و مهندس که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام اقامت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربران) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و نما پلان هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت، همچنین نما پلان می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری فرد متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی نما پلان بعمل آورد.
 
6- 2- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار نما پلان شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و نما پلان حق غیر فعال نمودن حساب کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت، و کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس نما پلان به صورتی که به نما پلان یا شرکا یا کاربران آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
 
6- 3- مسئولیت رعایت همۀ قوانین و مقررات جاری مرتبط با فروش مهندس، از جمله  مالیات و عوارض و همچنین کسب مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه مطابق قوانین کشوری و منطقه ای، بر عهده کاربران مهندس است.
 
6- 4- اعتبار تمامی مهندسین توسط نما پلان بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود و مهندس مسئولیت‌ کامل خدمات همچون مالکیت محصول خود و غیره را به عهده می گیرد.
 
6- 5- کاربر مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود است و مسئولیت تمامی فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود کاربر انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربر است. 
 
6- 6-  کاربر می پذیرد، هرگونه تخطی از قوانین وبسایت توسط سایر کاربران را جهت رسیدگی به نما پلان گزارش کند. 
 
7-6- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات نماپلان به عهدۀ کاربر است.
 
 
 
ماده 7 - محتوای تولید شده توسط کاربران
 
7- 1- نما پلان ممکن است به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این نقشه، عکس، متن، فایل تصویری یا فایل‌های طراحی ساختمان منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس های آنلاین نما پلان ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به نما پلان کاربران این حق را به نما پلان می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی ارائه دهد، منتشر کند و به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.
 
7- 2- کاربر می پذیرد، که حقوق قانونی هرنوع محتوایی که در سایت نما پلان ثبت می کند متعلق به خود کاربر می باشد. مسئولیت هرگونه نقض قانون کپی رایت و مالکیت معنوی، یا استفاده غیر قانونی از محتوی، لوگو و نشان تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی، به عهده کاربر ثبت کننده می باشد.
 
7- 3- نما پلان تلاش خواهد کرد از طریق روش‌های موجود صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربران را مورد سنجش قرار دهد ولیکن مسئولیت محتوای نمایه (پروفایل) کاربران به عهده ایشان بوده، همچنین درستی و صحت اطلاعات ثبت شده فایل‌های نقشه و طراحی ساختمان و تطابق آن با واقعیت بر عهده ی مهندس مربوطه می باشد و نما پلان هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ها و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی گیرد. 
 
7- 4- نما پلان حق اعمال هرگونه تغییر در صفحات وبسایت از جمله نمایه (پروفایل) کاربران و اقامتگاه‌های ثبت شده را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
 
7- 5- سایت نما پلان ممکن است سرویس‌های ارتباطی و پیام رسان داخلی برای تسهیل ارتباط شما با سایر کاربران فراهم آورد، شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های ارتباطی و پیام رسان، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با خدمات و موضوع وبسایت نما پلان باشد.
 
 
 
ماده 8- نظرات کاربران
 
8- 1- هدف از ایجاد بخش نظرات در نما پلان، اشتراک‌گذاری نوع و نحوه خدماتی است که از طرف مهندسین ارائه می گردد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. نظرات ثبت شده کاربران قابل ویرایش نخواهند بود.
 
8- 2- نماپلان در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده کاربران هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ‌وجه به معنی تایید نماپلان بر محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود هنگام ثبت نظر خود و یا هنگام مطالعه نظرات ارائه شده، موارد ذیل را مد نظر قرار دهند:
 
8- 2- 1- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
 
8- 2- 2- نقد مهندسین یا محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های تجربه شده در خرید یا بررسی محصول بوده و لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی قوت ها و ضعفها خودداری شود. 
 
8- 2- 3- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) مورد نظر را در کنار هم بررسی کند.
 
8- 2- 4- با توجه به تفاوت در سطوح کیفی محصولات طراحی ساختمان (نقشه معماری، طراحی داخلی، نمای ساختمان و ...) ، لازم است نقد و بررسی محصول با توجه به نرخ آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
 
8- 2- 5- جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 
8- 2- 6- با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 
8- 2- 7- کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 
8- 2- 8- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند و هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 
8- 2- 9- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 
8- 2- 10- تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول مربوطه را مطرح نکنید.
 
8- 2- 11- کاربران می‌توانند نقد خود به نماپلان را در قسمت تماس با ما، مطرح نمایند تا سریعا مورد رسیدگی قرار گیرد؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات محصولات ننویسید.
 
8- 2- 12- توجه داشته باشید، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن، درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 
8- 2- 13- بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای سایر کاربران و بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 
8- 2- 14- توجه داشته باشید که تمامی نظرات با نام و مشخصات ارسال کننده نظر ثبت شده و به نمایش درخواهند آمد، لذا با رعایت ادب و احترام متقابل در متن نظر، نشانگر شخصیت والای خود باشید.
 
 
 
ماده 9- ارتباطات الکترونیکی
 
9- 1- هنگامی که شما از خدمات نماپلان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا تکمیل می‏‌کنید و یا به نماپلان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که نماپلان به صورت الکترونیکی (از طریق سیستم پیام داخلی، پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 
9- 2- آدرس ایمیل و شماره تماس‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها مسیر رسمی و مورد تایید کاربر می باشد و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 
9- 3- جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد نما پلان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند ارسال این پیامها را در حساب کاربری خود لغو کنند، اما همچنین می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شوند.
 
9- 4- توجه داشته باشید که شماره ------------------- تنها شماره پنل پیامک نماپلان است و نماپلان از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین ممکن است بعضی از پیامک های مربوط به خرید و سایر رویدادها و خدمات نماپلان، در مواردی و به تشخیص سامانه پیامکی طرف قرارداد نما پلان، از طریق شماره های عمومی سامانه پیامکی ارسال شود.
همچنین ممکن است نماپلان از طریق شماره 09352356331  در برخی شرایط خاص برای کاربران خود، پیامک ارسال کند.
 
9- 5- هرگونه اطلاعیه، اعلان و هشدار در مورد امور جاری کاربر و استفاده کاربر از سایت و یا نقض قوانین نماپلان، به صفحه اعلانات کاربر یا آدرس ایمیل یا شماره تماس ثبت شده کاربر و یا تمامی موارد با هم ارسال می گردد.
 
9- 6- بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نما پلان، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نماپلان است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و آن را به ما اطلاع دهید.
 
9- 7- همچنین کسب و کار نماپلان برای ارتباط مستمر با کاربران خود، حساب‌هایی را در اپلیکیشن های پرکاربرد فضای مجازی همچون تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک،تویتر ایجاد کرده. لینک اکانت رسمی نماپلان در اپلیکیشن های فوق، در وب سایت نما پلان قابل دستیابی می باشد.
 
9- 8- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.namaplan.com / www.namaplan.ir است. کاربران جهت برقراری ارتباط مستقیم با نماپلان، می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.
لطفا توجه فرمایید، ما با هیچ روش دیگری جز موارد فوق الذکر، با شما تماس نمی‌‏گیریم.
 
 
ماده 10 - موارد فنی 
 
10- 1- کاربر مجاز نیست هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای نماپلان شامل دیکامپایل (Decompile)، مهندسی معکوس (Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی و کتبی صادر شده باشد.
 
10- 2- کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از سرویس نماپلان را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار نما پلان یا در روش ارائۀ سرویس نماپلان تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
 
10- 3- کاربر مجاز نیست برنامه یا اسکریپتی با هدف نمایه سازی (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
 
10- 4- کاربر مجاز نیست هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس نماپلان یا سرویس های مرتبط با نماپلان انجام دهد.
 
10- 5- همه مطالب ارائه شده و در دسترس در ابزارهای ارتباطی نماپلان، همچون وبسایت یا حساب‌های نماپلان در شبکه های مجازی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نماپلان جزئی از اموال نماپلان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نماپلان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نماپلان محفوظ می‏‌دارد.
 
10- 6- تمامی اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نماپلان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نماپلان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت نماپلان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای نماپلان محفوظ است. 
 
10- 7- در مواردی که در وبسایت نماپلان لینک الکترونیکی به وب سایت ها یا منابعی خارج از کسب و کار نماپلان تعبیه شده است، لینک به چنین منابعی به معنی تایید نوع فعالیت های وب‌سایت‌ها و منابع مذکور نمی باشد و نماپلان هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت، درستی، محصولات و خدمات ارائه شده وبسایتها و منابع مذکور ندارد.
 
10- 8- در بعضی از عملکردهای وبسایت نماپلان از سرویس Google Maps API استفاده می شود، کاربران هنگام استفاده از خدمات مذکور ملزم به رعایت قوانین وبسایت گوگل Google’s terms of use می باشند.
 
10- 9- در سایت نماپلان، تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می‌باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش های سایت نماپلان ، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.
 
10- 10- هرگونه استفاده تبلیغاتی از این وبسایت ممنوع می باشد مگر در صورتی که مجوز قانونی مکتوب دریافت شده باشد.
 
 
 
ماده 11- قطع سرویس
 
11- 1-  در شرایطی که کاربر، شرایط و قوانین وبسایت را رعایت ننماید و یا در صورتی که نماپلان به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربرمی‌تواند برای شرکت یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، نماپلان حق دارد ضمن محفوظ نگاه داشتن حقوق خود برای اقدامات قانونی علیه کاربران خاطی، بدون اطلاع قبلی، محدودیتهای موقت یا دائمی بر خدمات دریافتی کاربر مذکور اعمال نماید، دسترسی به بعضی امکانات وبسایت همچون حساب کاربری کاربر را محدود نماید، حساب کاربر را بطور موقت تعلیق نماید و یا حساب کاربری کاربر مذکور را از سرویس نماپلان حذف نماید.
 
2-11- در صورت اعمال هر نوع محدودیت بر حساب کاربری کاربر به دلایل فوق الذکر، نماپلان اطلاعیه ای از اقدامات صورت گرفته بر حساب کاربری کاربر به آدرس ایمیل کاربر مذکور ارسال می نماید و همچنین فرصتی برای حل و فصل مسئله وقوع یافته و کسب رضایت کامل نماپلان به کاربر اعطا خواهد گردید. 
 
3-11- نماپلان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف فروش محصولات اقدام و عملیات خود را متوقف کند. در این حالت کلیه خریدهایی که قبل از توقف عملیات سایت ثبت شده باشند، پردازش و اجرا می گردند.
 
 
 
ماده 12- توافق از راه دور
 
12- 1- کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به نماپلان، از طریق سیستم رایانه‌ای نماپلان بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
 
12- 2- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربری، بر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
 
12- 3- کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف نماپلان به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
 
12- 4- کاربر با عضویت در سرویس نماپلان قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.
 
 
 
ماده 13- تضمین امنیت حقوقی نماپلان
 
کاربر می پذیرد، تمامی و تک تک کارمندان، کارکنان، مدیران، مالک یا مالکین، تابعین و نمایندگان کسب و کار نماپلان را از هرگونه ادعا، مسئولیت و تعهد در قبال هرگونه خسارت و ضرر و زیان جسمی، جانی و مالی، ناشی از استفاده کاربر از خدمات نماپلان و در تعامل با کاربران دیگر، مبرا و بدور بدارد، طرح هرگونه ادعایی در این ارتباط مردود خواهد بود. 
 
 
ماده 14- نمایندگی/ شعبه
 
نماپلان در هیچ نقطه‏‌ای از کشور شعبه یا نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه، از طریق دفتر مرکزی پردازش و مدیریت می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی نماپلان اطلاع دهید.
 
 
ماده 15- قوه قهریه
 
تمامی شرایط و قوانین مندرج در متن، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هریک از موارد قابل اطلاق "قوه قهریه"، نماپلان هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 
 
________________________________________
 
حریم خصوصی کاربران
 
رعایت حریم شخصی کاربران برای نماپلان بسیار حائز اهمیت است. در این مستند نحوه‌ی ذخیره‌سازی و استفاده نماپلان از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات نماپلان در نماپلان ثبت می‌شود شرح داده شده است:
 
اطلاعاتی که شما مستقیما در نماپلان ثبت می‌کنید.
بخشی از اطلاعاتی که نماپلان ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست رزرو، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌شود.
اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در نماپلان ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند.
 
تراکنش‌های مالی
هنگامی که شما اعتبار موجود در کیف پول خود در نماپلان را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شماره تراکنش بانکی جهت پیگیری های آتی در نماپلان ثبت می‌شود.
لازم به ذکر است نماپلان در فرآیند افزایش اعتبار از طریق درگاههای امن بانکی، هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات بانکی شما ندارد و لذا هیچیک از اطلاعات حساب یا کارت بانکی شما در نماپلان ذخیره نمی گردد.
 
نحوه استفاده از سرویس
نماپلان اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت نماپلان را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.
 
اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
نماپلان ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.
 
استفاده از اطلاعات
اطلاعاتی که در نماپلان ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد: ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات. شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژه هر کاربر. ارتباط  نماپلان با کاربران جهت اطلاع‌رسانی و یا برقراری ارتباط بین مشتری و مهندس جهت تسهیل فرآیند خرید. 
 
افشای اطلاعات
اطلاعات محرمانه شما، در صورت نیاز برای حل اختلاف حقوقی مابین مشتری و مهندس، برای ایفای حق و دارایی طرفین، برای حفظ امنیت طرفین یا امنیت نفر سوم، یا در صورت عدم رعایت قوانین مربوطه، در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت. دادرسی به این موضوعات مطابق با قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
 
حفاظت از اطلاعات
نماپلان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت نماپلان، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 
نماپلان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا تخلفی، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی موجود همچون تماس با ما، با ما در میان بگذارید.
 
با خیال راحت به ما اعتماد کنید.
 
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها 976,592+ تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده 421+ تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش 800+ شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا 10.7K+ فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده است که شرکت نماپلان، اجرای این پروژه ها را توصیه نمیکند.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1. متراژهای مختلف 2. پرکار و یا کم کار بودن بناها 3. طراحی سازه های معمول یا خاص 4. کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد. در صفحه جزئیات هر پروژه ای در قسمت "پیشنهادات ما برای شما" با کلیک روی گزینه "برآورد هزینه ساخت این ویلا"، میتوانید با توجه به خواسته های خود آیتم های مختلف ساخت را تغییر دهید و برآورد تقریبی قیمت را مشاهده کنید. حتی میتوانید ریز آیتم های ساخت را مشاهده و در صورت لزوم بصورت pdf دانلود کنید.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
جناب مهندس انصاری
جناب مهندس انصاری

با درود و احترام خدمت شما دوستان در مجموعه نما پلان. بنده به میزان ۹۰ درصد از عملکرد مجموعه رضایت دارم فقط چند مورد و آن هم عدم معرفی متریال نما، بود. بقیه موارد عالی

 • پشتیبانی
  5
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  4
 • معرفی به دوستان
  5
 • مدیریت زمان
  5
جناب آقای نحوی
جناب آقای نحوی

تیم متخصص درکنار تعهد و اخلاق حرفه ای واقعا همه انتظارهایی که دارید برای اینکه کار رو واگذار کنید و خیالتون راحت باشه، ممنونم از همه اعضای تیم خوب نماپلان

 • پشتیبانی
  4
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  5
 • معرفی به دوستان
  4
 • مدیریت زمان
  5
جناب آقای وکیلی
جناب آقای وکیلی

با تشکر از گروه نما پلان و ممنون از سلیقه خوبشون مخصوصا جناب مهندس بخشیان عزیز که همیشه وقت میذاشتن جهت راهنمایی و در نهایت طراحی عالیشون که مورد پسند همه بوده 🙏🙏

 • پشتیبانی
  5
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  5
 • معرفی به دوستان
  5
 • مدیریت زمان
  5
آقای مهندس نصیری
آقای مهندس نصیری

با تشکر از جناب آقای مهندس ارجمندی که با سعه صدر پاسخگوی تمامی سوالات بودند

 • پشتیبانی
  5
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  5
 • معرفی به دوستان
  5
 • مدیریت زمان
  5
جناب دکتر تبریزی
جناب دکتر تبریزی

مهندس بخشیان با صبر و حوصله و اخلاق خوب شون در این پروژه بسیار به ما کمک کردند.

 • پشتیبانی
  5
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  5
 • معرفی به دوستان
  5
 • مدیریت زمان
  5
جناب آقای نبی زاده
جناب آقای نبی زاده

کارها بسیار عالی و زیبا

 • پشتیبانی
  5
 • اخلاق حرفه ای
  5
 • کیفیت طرح نهایی
  5
 • معرفی به دوستان
  5
 • مدیریت زمان
  5
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan