بازدید: 12692 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 166.7
 • عرض بنا عرض بنا : 11.4
 • تعداد خواب تعداد خواب : 3
 • روف گاردن روف گاردن : ندارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 98
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 68.7
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلای مدرن، به سبک کلبه های جنگلی. از زمان بسیار قدیم، انسان‌ها پناهگاه و خانه‌های خود را با استفاده از چوب می‌ساختند. به تدریج این ساختارها کامل‌تر و به‌روز شده‌اند و چوب همچنان نقش اساسی در معماری و ساخت و ساز دارد. سبک مدرن با سادگی و عملکردگرایی که به ویلا می‌بخشد سبب افزایش وسعت فضایی می‌شود. کسانی که یکنواختی سبک زندگی‌شان آنها را خسته کرده ترجیح می‌دهند تا اوقات فراغت خود را در چنین کلبه‌هایی بگذرانند. با استفاده از چوب و رنگ جذاب آن برای مکان زندگی می‌توان حسی متفاوت را تجربه نمود و از بودن در این شرایط لذت برد. همچنین استفاده از متریال‌های چوب و سیمان سفید، این سازه و نمای چوبی آن را بیشتر به چشم بیننده متفاوت جلوه داده است.

طراحان این پروژه تلاش کرده‌اند با استفاده از رنگ مشکی فریم پنجره ها و قالب آن‌ها نوعی تقابل را در نما ایجاد کنند. سقف شیبدار این ویلا بسیار مناسب برای اجرا و ساخت در مناطق شمالی کشور و آب و هوای معتدل و مرطوب می‌باشد. این ویلای چوبی دوبلکس بوده و فضاها به خوبی در آن چیده شده‌اند. کلبه به نوعی طراحی شده است که اختلاف سطحی که توسط چند پله ایجاد شده سبب می‌شود تا رطوبت به طور مستقیم به کف ساختمان نرسد. ایوانی که در ابتدای ورودی جانمایی شده تداعی کننده خانه های سنتی قدیمی می‌باشد. فضای نشیمن و آشپزخانه در مقابل پنجره‌های کلبه قرار گرفته است و به طور مستقیم از نور خورشید استفاده می‌کند. در این طبقه، دو خواب با ابعاد مناسب در سمت راست تعبیه شده و حمام  و سرویس نیز در دل این فضا جای گرفته است. توسط پلکانی وارد فضای بالا می‌شویم؛ در این طبقه، فضای نشیمن و غذاخوری طراحی شده است که رو به تراسی بزرگ و دلباز قرار گرفته و نور و کوران هوای مناسبی دارد. اتاق خوابی در سمت چپ آن واقع شده است و فضای مناسبی برای استراحت در این طبقه می‌باشد.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,013 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan