بازدید: 4581 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 492
 • عرض بنا عرض بنا : 10.8
 • تعداد خواب تعداد خواب : 7
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : ندارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 161
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 152
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 155
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : دارد
توضیحات پلان

ویلایی تریبلکس با طراحی نمای مدرن که متریال آن سنگ در دو رنگ تیره و روشن است. حجم ویلا به صورت یک پارچه طراحی شده ولی بازی با رنگ سنگ‌ها در نمای هر طبقه این حس را به بیننده القا می‌کند که هر طبقه مجزا از سایر طبقه‌ها می‌باشد. از نقاط قوت طراحی این ساختمان استفاده حداکثری از بازشوهای عریض می‌باشد که تهویه و نور خورشید را به خوبی به فضای درون ویلا هدایت می‌کند. وارد شدن به فضای درون خانه توسط چند پله ممکن می‌شود که این پلکان سبب عدم نفوذ رطوبت مستقیم از کف زمین به کف داخلی ساختمان می‌شود.

در ابتدای ورودی ویلا فضای فیلتری جانمایی شده است. آشپزخانه نزدیک به ورودی برای دسترسی آسان قرار گرفته که دارای مطبخ می باشد و ورودی مجزا از جهت دیگر ساختمان نیز برای این بخش درنظرگرفته شده است. در تراس پشت مطبخ، یک باکس پله و آسانسور برای دسترسی به طبقه دوم و بام قرار داده شده که با چهار پله و یک مسیر از سمت غرب ساختمان به این باکس می رسیم. همچنین این طبقه دارای فضای نشیمن و پذیرایی بوده که توسط مبلمان و میز غذاخوری از یکدیگر جدا شده اند. خواب مهمان مستر در نظر گرفته شده و از نور مطلوبی بهره می برد. توسط یک پله خطی در انتهای نشیمن به طبقه اول می رسیم. این طبقه به فضای خصوصی ویلا اختصاص داده شده و شامل سه خواب ایده آل و متناسب بوده که یک خواب مستر می باشد و یک حمام نیز برای استفاده مشترک دو خواب دیگر طراحی شده است. همه ی خواب ها به یک تراس مجزا دسترسی دارند. این طبقه دارای نشیمن دنج و خانوادگی و همچنین یک بار کوچک بوده که نور آن توسط تراسی تعبیه شده در این طبقه تأمین میشود. این تراس نیز دارای فضایی دلپذیر با دید بسیار زیبا بوده و مکان مناسبی را برای دور هم نشینی افراد به وجود آورده است.
طبقه ی دوم  یک طبقه مستقل می‌باشد. این طبقه دارای سه خواب مناسب و دو حمام مشترک است. در قسمت جنوبی پلان، نشیمن و پذیرایی و در کنار آن میز غذاخوری، آشپزخانه و مطبخ طراحی شده که به تراس عریضی در نما دسترسی دارند و از نور مطلوب جنوبی بهره می برند که فضای بزرگ و دلبازی را ایجاد کرده است.
 

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +927,962 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +418 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan