بازدید: 5343 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : تریبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 595
 • عرض بنا عرض بنا : 18
 • تعداد خواب تعداد خواب : 3
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 256
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 252
 • متراژ واحد سوم متراژ طبقه سوم 95
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : دارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلا تریبلکس با نمای مدرن و ترکیب بندی متفاوت در تهران.

شاخصه بارز فرم ساختمان به این صورت است که هم از حجم مکعب و هم حجم شکسته شیبدار استفاده کرده است. تیم طراحی نماپلان با استفاده از پر و خالی کردن حجم کلی (تشکیل تراس‌های جذاب)، بکار بردن پنجره‌های سقف تا کف (سطوح شفاف) و متریال‌های چوب و بتن و فلاشینگ به یک نمای مدرن و متفاوت دست پیدا کرده‌اند. فرم‌های پر قدرت به صورت ال (L) و یو (U) و سطح شیبدار زیبایی که به کل حجم انسجام بخشیده است، جسارت تیم طراحی را به خوبی به نمایش گذاشته است. حال از فرم بگذریم و به پلان ویلا بپردازیم.

این ویلا تریبلکس است و متراژ کل آن 595 متر مربع می‌باشد. پس از درب ورودی، یک فضای تقسیم طراحی شده که شامل سرویس بهداشتی و اتاق لباس می‌باشد و این فضا بسیار کاربردی است. سپس وارد فضای لابی می‌شویم با یک وید زیبا در سقف که فضا را بسیار دلنشین و جذاب می‌کند. در لابی، باکس پله و فضای نشیمن مشرف به یک تراس تمام شیشه‌ای (انتهای ویلا) وجود دارد که نور بسیار مطلوبی می‌گیرد و بر کیفیت این فضا می‌افزاید.
در سمت راست پلان، استخر، سونا و جکوزی و پشت این فضا اتاق تاسیسات، طراحی شده است. در همین طبقه یک سوئیت کوچک تعبیه شده و شامل آشپزخانه، اتاق نشیمن و سرویس بهداشتی می‌باشد و همچنین رو به روی آن پارکینگ مسقف وجود دارد. وقتی از طبقه همکف به طبقه اول برویم، با یک فضای جذب مواجه می شویم که در سمت چپ یک وید زیبا (دید به پایین) دارد و در سمت راست، آشپزخانه بزرگ، فضای ناهارخوری و رو به روی آن یک اتاق یکپارچه (شامل نشیمن خصوصی و نشیمن عمومی) مشرف به تراسی بزرگ، با چشم اندازی عالی وجود دارد. در سمت دیگر این طبقه، فضاهای خصوصی با 3 اتاق خواب مستر (شامل حمام، سرویس بهداشتی و کلوزت) طراحی شده است. ابعاد و تناسبات فضاها بسیار مطلوب هستند و تمامی فضاها دارای نورگیری عالی با چشم اندازی زیبا می‌باشند.

از این طبقه که بگذریم به طبقه دوم می‌رسیم. در بدو ورود اتاق نشیمن و یک آشپزخانه کوچک با سقف شیبدار تعبیه شده و حضور در این فضا حس بسیار خوبی به مخاطب می‌دهد. در این طبقه نیز وید (مشرف به طبقه اول و همکف) جانمایی شده است. در سمت چپ و راست این فضای مسقف و شیبدار که در نما کاملا مشخص است، بام این ویلا است که متراژ زیادی دارد و برای گذران اوقات خوش در فصل های مختلف سال بسیار جذاب است.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,009 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan