بازدید: 9734 نفر
جزئیات پلان
 • تعداد طبقات تعداد طبقات : دوبلکس
 • متراژ کل متراژ کل : 297
 • عرض بنا عرض بنا : 10.25
 • تعداد خواب تعداد خواب : 4
 • روف گاردن روف گاردن : دارد
 • طراحی در شیب طراحی در شیب : نمی باشد
 • استخر استخر : دارد
 • متراژ واحد اول متراژ طبقه اول 161
 • متراژ واحد دوم متراژ طبقه دوم 136
 • پیلوت پیلوت : ندارد
 • زیر زمین زیر زمین :
 • متراژ زیرزمین متراژ زیرزمین : 0
 • پارکینگ پارکینگ : ندارد
 • اتاق بازی اتاق بازی : ندارد
 • آسانسور آسانسور : ندارد
توضیحات پلان

طراحی ویلا مدرن بسیار زیبا با متراژ 280 متر. این ویلا از یک حجم واحد تشکیل شده، و پیش آمدگی حجم در قسمت ورودی حس دعوت کنندگی را القا می کند. متریال بتن در کنار شیشه جلوه زیبایی به نما می دهد. پنجره‌های عریض این ویلا روشنایی و تهویه مناسبی برای فضای درون ویلا ایجاد می کند. طراحي استخری در مقابل نمای ساختمان باعث دلچسب شدن محوطه بیرون ساختمان شده و درختچه‌های سرسبز در اطراف ویلا و استخر طراوت و شادابی این اقلیم را به نمایش گذاشته است. وارد خانه که می‌شویم سرویس و کمد کفش در فضای مکث تعبیه شده اند تا این فضا کارآمد تر عمل کند. در مقابل ورودی پلکان طبقه اول قرارگرفته تا دسترسی آسان داشته و از سایر بخش‌های ویلا دور باشد. فضایی یک دست و بزرگ در مجاور پلکان قرار دارد که دو دست مبل در آن می‌توان جای داد و در مقابل یکی از آن ها تلویزیونی قرار داد. در انتهای ساختمان، آشپزخانه‌ای دلباز و نورگیر قرارگرفته که چشم انداز زیبایی به محوطه پشت ویلا دارد، و با طراحی مطبخی متناسب فضای ایده آلی شکل گرفته است. این طبقه به فضاهای عمومی اختصاص داده شده، در نتیجه خواب مستری برای مهمان درنظرگرفته شده که دارای ابعاد و اندازه خوبی می‌باشد. از پلکان به طبقه اول که می رسیم، وویدی در مقابلمان قرارگرفته که برروی فضای نشیمن طبقه همکف قراردارد، سقف این قسمت را بلند تر کرده و زیبایی فضا را بیشتر می کند. در این طبقه سه خواب مستر طراحی شده که یکی از آنها مخصوص والدین است، به دور از بقیه است. اتاق خواب ها دارای نور مستقیم می باشند. اتاق خواب والدین دارای کلوزت و تراس زیبای روبه نما است.

سایت نما پلان دارای بزرگترین آرشیو ساختمان‌های ویلایی و آپارتمانی کشور بوده که خرید این آرشیو ها از سایت ممکن می باشد.

پیشنهادات ما برای شما

نماپلان های مشابه

نماپلان های مشابه

ثبت سفارش
پروژه های اصلی سایت که پس از عقد قرار داد با کارفرمایان محترم توسط تیم تخصصی طراحی نماپلان خلق می شوند، دارای روند شکل گیری حرفه ای و خلاقانه هستند. بدین صورت که در جلسه تحلیل و آنالیز با کارفرماها تمامی مسائل از قبیل روانشناسی، جامعه شناسی، اقلیم و دسترسی ها، همجواری ها، ضوابط ساخت و ساز در منطقه، فرهنگی و اجتماعی، جزئیات اجرایی و دعوت کنندگی بنا، چشم انداز، رویکرد ساخت (اقامت دائم یا موقت)، مربوط به پروژه ،برندینگ بررسی و استخراج شده و پس از آن پروسه کانسپت و ایده پردازی پروژه شروع می شود و تمامی نقشه های مرتبط با ساخت به کارفرمایان ارائه می شود. نقشه های ارائه دهنده شامل نقشه های معماری، نقشه های سازه، نقشه های تأسیسات الکتریکی و طراحی سه بعدی نما، نقشه های اندازه گیری نما، نقشه های بام، طراحی لنداسکیپ ،مکانیکی می باشد. پروژه های رایگان مختص به دانش آموختگان کارگاه های آموزشی تیم معماری نماپلان می باشد. نقشه ها و مدارک این پروژه کامل نیستند و برای ساخت پیشنهاد نمی شود.
ارسال دیدگاه
با نوشتن دیدگاه خود، طراحان و مشتریان را راهنمایی کنید

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید .

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  دیدگاهی برای این پروژه ثبت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,012 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan