محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان در سال 1402 (بصورت تقریبی)

نوع ساختمان

متراژ ساخت ساختمان (متراژ کل طبقات)

امکانات اضافی

مجری ساخت

محل پروژه

محوطه سازی (باغ و باغچه ای که نیاز به کف سازی و گل کاری داشته باشد)

کیفیت ساخت

هزینه ساخت

هزینه ساخت


امروزه با توجه به گسترش شهرها و آپارتمان نشینی در شهرها، استان بیش از پیش ارتباط خود را با طبیعت از دست داده است. از همین رو اقبال به داشتن ویلاهایی در دل طبیعت زیاد شده تا این نیاز روانی به نوعی جبران شود.
بر این اساس کسانی که  زمین هایی در دل کوه ها، دشت ها، جنگل، سواحل دریا دارند به فکر ساختن همچین ویلاهایی در زمین های خود افتاده اند. بر همین اساس ابتدا باید یک طرح بسیار خوب و استاندارد برای خود تهیه کنند و در مرحله بعد آن طرح نقشه را در زمین خود بسازند.
برای تهیه نقشه و در نهایت اجرای پروژه، دغدغه اصلی که برای کارفرماها وجود دارد، دانستن یک برآورد هزینه کلی تقریبی است تا بتوانند بر مبنای آن برای خود برنامه ریزی کنند. (حداقل 10% تورم حین ساخت در کشور ایران)
بر این اساس گروه معماری نماپلان که همیشه سعی بر این داشته تا در صنعت ساختمان خدمات شایان ذکری ارائه دهد، در این بخش از سایت جدول هایی برای محاسبه و برآورد هزینه ساخت را بصورت آنلاین برای مخاطبین خود تهیه نموده تا به بهترین و آسانترین ترین شکل این چالش را برطرف کند.
شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف این قسمت، موارد مورد نظر خود را با جزئیات انتخاب و در نهایت برآورد کل هزینه ساخت ویلایی خود را مشاهده کنید.


برای دیدن بخش های مختلف اجرایی ویلا و ساختمان های گروه معماری نماپلان روی لینک زیر کلیک کنید تا با روند شروع پروسه ساخت آشنا شوید:

 

https://namaplan.com/Build-Villa

 

پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

  هیچ پرسشی یافت نشده است.
دستاوردهای ما
تعداد بازدید ها +939,013 تعداد بازدید ها
تعداد پروژه‌های انجام شده +422 تعداد پروژه‌های انجام شده
شهرهای تحت پوشش +800 شهرهای تحت پوشش
فالوئرهای اینستا +10.6K فالوئرهای اینستا
faq
سوالات متداول
نماپلان
معرفی نماپلان
 • تفاوت پروژه‌های اصلی و رایگان (کارآموزی) چیست؟

  پروژه‌های اصلی، پروژه‌‌هایی هستند که توسط طراحان مجرب تیم نماپلان و طبق خواسته‌های کارفرمایان متعدد طراحی شده و به مرحله اجرا رسیده است. پروژه‌های رایگان (کارآموزی)، پروژه‌هایی هستند که توسط تیم ورکشاپ (کارآموزان) نماپلان طراحی شده و قابل اجرا می‌باشد.

 • طرح های سایت نماپلان از کجا آمده اند؟

  طرح های سایت نماپلان طی سال های کاری و حرفه ای که تیم مهندسی آنها را طراحی و اجرا کرده است شکل گرفته اند. پروژه هایی که هرکدام کارفرمایان مخصوص به خود را داشته اند و در نهایت خلق شده اند. کل پروژه ها بصورت آرشیو و یکجا در سایت بارگذاری شده اند تا در اختیار مخاطبین قرار گیرند.

 • هزینه های ساخت طرح های سایت چقدر است؟

  برآورد قیمت ساخت هر کدام از نقشه ها با توجه به آیتم های زیر متفاوت می باشند. 1_متراژهای مختلف 2_پرکار و یا کم کار بودن بناها 3_طراحی سازه های معمول یا خاص 4_کیفیت ساخت با توجه به توان مالی کارفرما که میتواند ضعیف، متوسط و یا لوکس باشد.

 • به عنوان مشتری برای ساخت ویلای خودتان به چه نقشه هایی نیاز دارید؟

  شما به عنوان مشتری برای ساخت یک بنا (ویلا و آپارتمان) به نقشه های متعددی اعم از نقشه های معماری و نقشه های سازه ای اجرایی و طراحی نما احتیاج دارید تا بتوانید در محل پروژه، پلان ها و نما را باهم مطابقت داده تا طبق نقشه های اجرایی ملک خود را بسازید.

تجربه مشتریان ما
NamaPlan اینستاگرام @Namaplan
NamaPlan